ΠΑΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

ΚΛΑΣΣΙΚΟ-  ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/14 09:30

1 - 1

ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/14 11:30

0 - 8

ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΑΧ 

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/14 11:30

1 - 7

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ -ΠΥΡΓΟΣ  

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/14 11:30

5 - 1

ΗΡΑΚΛΗΣ  - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/14 09:30  0 - 3  α.α 

2η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

ΚΛΑΣΣΙΚΟ- ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ

ΕΠΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/11/14

10:30

4 - 3

ΠΑΧ  - ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/11/14

11:00

 0 - 3  α.α

ΠΥΡΓΟΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ 

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/11/14

11:30

 0 - 5

ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/10/14

09:30

1 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/11/14

09:30

4 - 1

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ  - ΠΑΧ 

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/11/14

11:00

 0 - 9

ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ - ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/11/14

11:30

 6 - 0

ΠΥΡΓΟΣ  - .ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/11/14

11:30

αναβολή

ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ -  ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΠΣ ΧΙΟΥ   

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/11/14

09:30

 0 - 3  α.α

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ -ΚΛΑΣΣΙΚΟ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/11/14

09:30

0 - 1

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ 

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/12/14

11:00

3 - 6

ΠΑΧ   -  ΠΥΡΓΟΣ

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/12/14

09:30

7 - 0

ΗΡΑΚΛΗΣ -ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ

ΕΠΣ ΧΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/12/14

11:30

3 - 0 α,α

 ΚΛΑΣΣΙΚΟ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ 

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/12/14

09:30

0 - 6

ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ  - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΦΑΦΑΛΕΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/12/14

11:30

2 - 2


5η Αγωνιστική 
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΟΣ  - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ      00/00/00 00:00 3-0 α.α.
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 25/01/15 09:30 10-0
ΠΑΧ - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 25/01/15 09:30 4-1
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ Κυριακή 25/01/15 09:30 5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΑΓΙΑΞ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ  Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ Κυριακή 25/01/15 11:30 3-0
 
6η Αγωνιστική 
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ  - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ     00/00/00 00:00 0-3 α.α.
ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ Σάββατο 31/01/15 11:30 0-0
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 31/01/15 11:30 5-0
ΚΛΑΣΣΙΚΟ  - ΠΑΧ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 01/02/15 09:30  0 - 2
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΑΓΙΑΞ Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ Κυριακή 01/02/15 12:00 1 - 2

7η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

ΗΡΑΚΛΗΣ  - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 

 

 

00/00/00

00:00

0-3 α.α.

ΠΥΡΓΟΣ  - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ

Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ

Κυριακή

15/02/15

09:30

0 - 3 

ΠΑΧ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

Κυριακή

15/02/15

09:30

9 - 1

Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ

ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

Κυριακή

15/02/15

11:30

1 - 3

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΑΓΙΑΞ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ

Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ

Κυριακή

15/02/15

11:30

1 - 5



 

8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

 

 

00/00/00

00:00

3-0 α.α.

Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΥΡΓΟΣ

ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

Σάββατο

28/02/15

11:30

2 - 1

ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΑΓΙΑΞ

Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ

Κυριακή

01/03/15

09:30

2 - 2

ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ - ΠΑΧ

ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

Κυριακή

01/03/15

11:30

2 - 1

ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ Κ

Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ

Κυριακή

01/03/15

11:30

0 - 8



 

9η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Αποτέλεσμα

Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΕΝΩΣΗ

 

 

00/00/00

00:00

0-3 α.α.

ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ

Κυριακή

15/03/15

09:30

1 - 6

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΑΓΙΑΞ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ

Κυριακή

15/03/15

09:30

1- 2

ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ

Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ

Κυριακή

15/03/15

11:30

0 -2

Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ

ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

Κυριακή

15/03/15

11:30

3 - 0