ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ 3 - 4

2014-11-16 12:57

Ένα καλό παιχνίδι με πολλές εναλλαγές στο σκορ   έγινα σήμερα στο γήπεδο της ΕΠΣ στην Καλλιμασιά

Η ομάδα μας ξεκίνησε καλά και προηγήθηκε στο σκορ με τον Ψυχιά στο 12΄ . Πολύ γρήγορα όμως στο 14' ο Κανάρης ισοφάρισε με τον μεγάλο του πρωταγωνιστή Γεωργίτση.  Στο 23΄η ομάδα μας σημείωσε  το 2 - 1 με τον Τζαμέτα  για να  ισοφαριστεί ξανά σε 2 - 2 στο 37΄ με τον Γεωργίτση.

Στο ξεκίνημα του β΄ημιχρόνου ο Κανάρης πήρε προβάδισμα στο σκορ 2 - 3  με τον Κωσταντίνου  στο 7ο λεπτό.

Η ομάδα μας ισοφάρισε με τον Τζαμέτα στο 14΄ κάνοντας το 3 - 3 ενώ λίγα λεπτά αργότερα ο ίδιος  είχε δοκάρι.

Στο 30' ο Γεωργίτσης με ωραίο σουτ έξω απο τη περιοχή σημείωσε  το τελικό 3 - 4

Μπράβο παιδιά . Συγχαρητήρια για την προσπάθεια. Ψηλά το κεφάλι, συνεχίζουμε με πάθος !!

Η δεκαοχτάδα : 1. Συρρής Ε. 2. Τσαγρής Μ. 3. Φακούδης Φ. 4. Τσιουκαντάνας Π. 5. Μισαηλίδης Γ. 6. Νικολάου Ν. 7. Αγγουλές Α. 8. Κερέτι Ε. 9. Ψυχιάς Δ. 10, Βούκουνας Χρ.  11. Τζαμέτα Κλ. 12. Ευθυμίου Η. 13. Κασμάς Ν. 14. Μαργαρίτης Α. 15. Κανίρης Π, 16. Παπανδρέας Ν.  17. Σιγάλας Κ. 18. Μίρζα Α.