ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

2014-06-15 20:19

Στο Φαφάλειο Στάδιο σήμερα  το τμήμα προτζούνιορ της ομάδας μας έδωσε τρείς αγώνες , στα πλαίσια της τελευταίας αγωνιστικής του τουρνουά προτζούνιορ.

Στον πρώτο αγώνα αντιμετώπισε την  πολύ δυνατή ομάδα  της Δάφνης και αν και στάθηκε καλά στο γήπεδο γνώρισε την ήττα με 2 - 0.

Στον δεύτερο αγώνα με αντίπαλο την Κυβέλη/Λέων   η ομάδα προηγήθηκε  0 - 1 με τον Καστερνούδη αλλά από αμυντικά λάθη βρέθηκε πίσω στο σκόρ με  3 - 1.  Μείωσε σε  3 - 2 με τον Τσοπανομίχαλο , έχασε απίστευτες ευκαιρίες να ισοφαρίσει. Λίγα λεπτά πρίν την λήξη κέρδισε πέναλτι αλλά ο Τσοπανομίχαλος  αστόχησε στέλνοντας την μπάλα άουτ .  Έτσι η ομάδα  αν και καλύτερη γνώρισε την ήττα με 3 -2.

Στον τρίτο και τελευταίο  αγώνα , για το τουρνουά αλλά και για την σεζόν, η ομάδα μας φύλαγε την έκπληξη. Παίζοντας πολύ ωραία επιβλήθηκε της ΠΑΧ1.  Προηγήθηκε  3 - 0 με γκόλ των Μπαμπανιώτη Γιώργου , Μέργε Γιάννη και Τσοπανομίχαλου Σιδερή και δέχθηκε  ένα γκόλ  στα τελευταία λεπτά. Τελικό σκόρ  3 - 1.

Τελικός απολογισμός του τουρνουά   4 νίκες  4 ήττες.

Μπράβο παιδιά. Συγχαρητήρια σε όλους όσους αγωνίστηκαν στην διάρκεια του τουρνουά.