ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 0 - 7

2016-09-18 17:46

Πρεμιέρα σήμερα για το πρωτάθλημα παίδων 2016 - 2017. Η ομάδα μας αντιμετώπισε στα Θυμιανά  τον τοπικό Ηρακλή και επικράτησε εύκολα με 0 - 7.

Η ανωτερότητα της ομάδα μας ήταν εμφανής , από το ξεκίνημα του αγώνα. Οι παίκτες μας πίεσαν από τα πρώτα λεπτά και κατάφεραν να προηγηθούν 0 -1  στο , με τον Χαλιά.  Στο ο Ν. Συρρής σημείωσε το 0 - 2

Η ομάδα μας δημιουργούσε συνεχώς ευκαιρίες . Στο 19' ο  Μπότσας με σούτ έξω από την περιοχή έγραψε το  0 - 3 και στο  31΄ ο Πατελίδας σημείωσε το 0 - 4.

Στο Β΄ημίχρονο  έγιναν αλλαγές σε πρόσωπα και θέσεις. Ο Διαμαντής Ψυχιάς  με τρία τέρματα στο  στο 27΄και στο 29΄ διαμόρφωσε το τελικό 0 -7.