ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟ- ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΑΙΑΝΤΑΣ

2017-09-24 18:30

Σήμερα στο Δημοτικό Στάδιο Χίου ,για την πρωτη αγωνιστική του πρωταθλήματος  παίδων η ομάδα μας αντιμετώπισε τον Βαρβασιακό/Αίαντα.

Ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι απέναντι σε ένα δυνατό αντίπαλο. Οι παίδες μας  πάλεψαν στην άμυνα  και τα κατάφεραν  για αρκετή ώρα.

Ο Βαρβασιακός/Αίαντας  άνοιξε το σκορ στο 27'  και σημρίωσε δύο ακόμη τέρματα στο 28΄και στο 35΄. Σκορ ημιχρόνου 0 - 3

Στο Β΄ημίχρονο οι παίκτες μας ισσορόπησαν το παιχνίδι  έχασαν καλές ευκαιρίες με τους Χαλιά και Σιδεράτο και μείωσαν στο  30΄με τον Καραμανλή σς 1 - 3  που ήταν και το τελικό σκορ.

Παιδιά συγχαρητήρια για την προσπάθεια. Συνεχίζουμε δυνατά!

Η σύνθεση: 1. Ντετάϊ Α. 2. Ορφανός Σ. 3. Φλάμος Θ. 4, Μπαμπάκος Σ. 5. Καστερνούδης Δ. 6. Αιβαλίωτης  Κ. 7. Μεργές Ι. 8. Σιδεράτος Δ. 9. Χαλιάς Ν, 10. Καραμανλής Α. 11. Ασπρούδης Α. 12/ Κρεαστούλας Μ. 13.Γεωργόπουλοε Ν. 14. Σταυρινούδης Α