ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΧ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 5 - 0

2017-02-05 16:42

Μέτρια  εμφάνιση έκανε σήμερα η ομάδα παίδων , στον αγώνα με  αντίπαλο την μέχρι σήμερα συγκάτοικο στην βαθμολογία ΠΑΧ με αποτέλεσμα να γνωρίσει την πρώτη της ήττα με 5 - 0.

Οι παίκτες μας βρέθηκαν  μακριά απο τον καλό τους εαυτό  και πάλεψαν μόνο για ένα ημίχρονο.   Η ΠΑΧ  κατάφερε να σημειώσει ένα γκόλ  στο 27΄ , μετα  από σύγχυση στην άμυνα μας  ενώ  η ομάδα μας είχε καλές στιγμές με τους Ψυχιά και Συρρρή.

Με το ξεκίνημα  του Β΄ ημιχρόνου  στο η ΠΑΧ σημείωσε απίθανο τέρμα με σουτ από μεγάλη απόσταση.  Το γκόλ  αυτό αποσυντόνισε  τους παίκτες μας   και  δύο λεπτά αργότερα δέχθηκαν και 3ο τέρμα.

Ακολούθησαν  δύο ακόμη  τέρματα στο  15' και στο 25΄  για να γίνει το τελικό 5 - 0.

Η ομάδα μας είχε δοκάρι με τον Βάσση - Κουτσοδόντη   και ένα καλό σουτ του Ψυχιά που αποκρούστηκε απο τον τερματοφύλακα,

Παδιά δεν πειράζει. Σκύβουμε το κεφάλι και συνεχίζουμε την δουλειά στις προπονήσεις. Δέν χάθηκε τίποτα!!

Η σύνθεση 1. Πονηρός Σ. 2, Μπαμπάκος Σ. 3. Τσεκάϊ Ε. 4. Μπότσας Γ. 5. Κανίρης Π. 6. Σινάνι Κλ. 7. Ψυχιάς Δ. 8. Καραμανλής Α. 9. Συρρής Ν.  10. Βάσσης -Κουτσοδόντης Σ.  11. Πατελίδας Δ,  12. Μαυρέλλος Σ.  14. Μεργές Ι.  15. Ντετάϊ Α.  16. Χαλιάς Ν.