ΠΑΙΔΩΝ ΘΥΕΛΛΑ/ΔΑΦΝΗ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 1 - 10

2016-10-02 17:39

Εύκολη επικράτηση ,στα Θυμιανά σήμερα,  για την ομάδα παίδων επι της Θύελλας / Δάφνης με σκορ 1 - 10

Είναι η τρίτη συνεχόμενη νίκη για την ομάδα μας , που διατηρείται στην  κορυφή της βαθμολογίας ισόβαθμη με τις ΠΑΧ και Ολυμπιάδα/Κανάρης.

Το σκόρ άνοιξε στο ο  Διαμαντής Ψυχιάς που με  εκτέλεση φάουλ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα γράφοντας το 0 - 1.

Στο 12΄ ο Μεργές σημείωσε το 0 - 2  και στο 18΄ο Πατελίδας το 0 - 3.

Η Θύελλά/Δάφνη  μείωσε σε 1 - 3 στο  22΄  αλλά ο Ψυχιάς με τέρματα στο  31΄ και  στο 35΄  διαμόρφωσε  το σκορ του ημιχρόνου σε 1 -5.

Στο  Β΄ ημίχρονο η ομάδα συνέχισε  στον ίδιο ρυθμό  και με τέρματα  του Ψυχιά στ στοκαι στο 12΄ανέβασε το σκορ στο 1 - 8.

Στο 28΄ ο Τσοπανομίχαλος σημείωσε το 1 - 9 και στο 34΄ο Ψυχιάς , με το έβδομο σημερινό του  τέρμα , διαμόρφωσε το τελικό 1 -10.

Παιδιά συγχαρητήρια!  Συνεχίζουμε δυνατά , με σοβαρότητα και στους επόμενους αγώνες.

Η σύνθεση  1. Πονηρός Σ.  2. Μπαμπάκος  Σ. 3. Μεργές Γ. 4. Μπότσας Γ. 5. Κανίρης Π, 6. Τσοπανομίχαλος Ι. 7. Ψυχιάς Δ. 8. Καστερνούδης Δ. 9. Πατελίδας Δ.  10. Βάσσης- Κουτσοδόντης Σ. 11. Συρρής Ν.  12.  Συρρρής Μ 13.  Χαλιάς Ν. 14. Γιοβανάκης Κ. 15. Ντετάϊ Α  16. Κρεατσούλας  Μ.   17. Ασπρούδης Α.