ΝΕΩΝ
1η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
3 - 0 α.α |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
14/9/16 |
16:00 |
1 - 4 |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
|
|
|
|
1 - 2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ |
|
|
|
|
6 - 1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
0 - 2 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ |
|
|
|
|
3 - 1 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
21/9/16 |
17:00 |
0 - 3 α.α |
ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
0 - 7 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
5/10/18. |
17:00 |
3 - 0 |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ |
|
|
|
|
4 - 0 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
3 - 0 α.α |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ |
|
|
|
|
5 - 2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ |
|
|
|
|
0 - 3 α.α |
ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ |
|
|
|
|
0 - 2 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
12/10/16 |
16:00 |
1 - 2 |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
3 - 0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
|
15:30 |
2/11/16 |
|
0 -3 μετά απο ένσταση |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ |
|
15:30 |
2/11/16 |
|
1 - 1 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ |
|
15:30 |
2/11/16 |
|
0 - 3 α.α |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
|
15:30 |
2/11/16 |
0 -2 |
6η Αγωνιστικκή
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ |
|
|
|
|
7 - 0 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ |
|
|
|
|
1 - 0 |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
3 -0 α.α |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
0 - 3 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ |
|
|
|
|
0-3 α.α |
ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
|
|
|
|
1 - 6 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
4 - 1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ |
|
|
|
|
4 - 0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
0 - 3 α.α |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
|
|
|
|
2 - 0 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
2 - 2 |
ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ |
|
|
|
|
4 - 0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ |
|
|
|
|
2 - 0 |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
|
|
|
|
2 - 2 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
3 - 0 α,α |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ |
|
|
|
|
8 - 0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
0 - 4 |
ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
0 - 7 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
|
|
|
|
0 -3 α.α |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ |
|
|
|
|
0 - 6 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
3- 0 α.α |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ |
|
|
|
|
8 - 1 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
19/03/17 |
10:00 |
3 - 0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
2 - 1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
1 - 1 |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ |
|
|
|
|
4 - 0 |
ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
3 - 0 α,α |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ |
ΧΙΟΥ |
ΤΡΙΤΗ |
09/04/17 |
15:00 |
6 - 2 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
|
|
|
|
0 - 6 |
ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΔΑΦΝΩΝΑ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
05/04/17 |
16:00 |
1 - 0 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
0 -3 α.α |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ |
|
|
|
|
5 - 2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
3 - 0 α,α |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΛΑΙΛΑΠΑΣ - ΔΑΦΝΗ/ΘΥΕΛΛΑ |
|
|
|
|
|
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΧΙΟΥ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
26/04/17 |
16:00 |
4 - 3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
1 - 6 |