ΤΖΟΥΝΙΟΡ
1η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΧ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
Σάββατο |
21/10/17 |
18:15 |
1 - 6 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΑΧ 2 |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
Σάββατο |
21/10/17 |
19:15 |
1 - 1 |
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ |
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
09:30 |
2 - 0 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
09:30 |
0 - 7 |
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
10:45 |
1- 7 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
10:45 |
1- 6 |
ΠΑΧ 1 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
12:00 |
7 - 0 |
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
Κυριακή |
22/10/17 |
12:00 |
8 - 0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ |
Κυριακή |
29/10/17 |
09:30 |
4 - 1 |
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
Κυριακή |
29/10/17 |
09:30 |
1 - 2 |
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 |
ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ |
Κυριακή |
29/10/17 |
10:00 |
0 - 9 |
ΠΑΧ 2 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ |
Κυριακή |
29/10/17 |
10:45 |
0 - 1 |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
Κυριακή |
29/10/17 |
10:45 |
3 - 2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΧ 3 |
ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
Κυριακή |
29/10/17 |
10:45 |
5 - 3 |
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ |
ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ |
Κυριακή |
29/10/17 |
11:30 |
3 - 2 |
ΠΑΧ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 |
ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
Κυριακή |
29/10/17 |
12:15 |
12 - 0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ |
|
|
|
|
2 - 3 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΧ 1 |
Δημοτικό Στάδιο |
18/11/17 |
10:00 |
0 -12 |
|
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΑΧ 2 |
|
|
|
|
10 - 0 |
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
|
|
|
|
2 - 3 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ |
|
|
|
|
0 - 2 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
2 - 0 |
ΠΑΧ 3 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
|
|
|
|
2 - 5 |
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ |
|
|
|
|
2 - 3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 |
Δημοτικό Στάδιο |
Σάββατο |
2/12/17 |
9:30 |
1 - 1 |
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 |
|
|
|
|
1 - 7 |
ΠΑΧ 1 - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
13 - 0 |
ΠΑΧ 2 - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
4 - 0 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
|
|
|
|
0 - 5 |
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΧ 3 |
|
|
|
|
2 - 0 |
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ |
|
|
|
|
2 - 3 |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |
|
|
|
|
0 - 2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 |
|
|
|
|
0 - 7 |
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
Φαφαλίειο |
Κυριακή |
17/12/17 |
9:30 |
5 - 6 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ |
|
|
|
|
0 - 4 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΑΧ 1 |
|
|
|
|
2 = 4 |
ΠΑΧ 3 - ΠΑΧ 2 |
|
|
|
|
|
6η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής, |
Αποτέλεσμα |
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
|
|
|
|
|
0 - 3 |
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΧ 3 |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
ΠΑΧ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
ΠΑΧ 2 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |
|
|
|
|
|
1 - 6 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
2 - 0 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
4 - 0 |
ΠΑΧ 3 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 |
|
|
|
|
0 - 10 |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
|
|
|
|
7 - 1 |
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ |
|
|
|
|
6 - 1 |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΧ 1 |
|
|
|
|
1 - 8 |
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΠΑΧ 2 |
|
|
|
|
1 - 1 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ |
|
|
|
|
1 - 1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 |
|
|
|
|
2 - 0 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΑΧ 3 |
|
|
|
|
1 - 1 |
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ |
|
|
|
|
3 - 5 |
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |
|
|
|
|
9 - 1 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
|
|
|
|
0 - 3 |
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
2 - 1 |
ΠΑΧ 1 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ |
|
|
|
|
5 - 0 |
ΠΑΧ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
|
|
|
|
1 - 2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΑΧ 3 |
|
|
|
|
0 - 1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
|
|
|
|
1 - 1 |
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
6 - 3 |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
|
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 |
|
|
|
|
0 -9 |
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
|
|
|
|
1-2 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ |
|
|
|
|
0 - 1 |
ΠΑΧ 2 - ΠΑΧ 1 |
|
|
|
|
1 - 8 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 |
|
|
|
|
3 - 3 |
ΠΑΧ 3 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |
|
|
|
|
3 -10 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
|
|
|
|
1 - 3 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
1 - 1 |
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ |
|
|
|
|
2 - 5 |
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
|
|
|
|
7 - 0 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΧ 2 |
|
|
|
|
5 - 1 |
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΧ 1 |
|
|
|
|
0 - 6 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |
|
|
|
|
1 - 3 |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ |
|
|
|
|
2 - 1 |
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - ΠΑΧ 3 |
|
|
|
|
1 - 0 |
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
|
|
|
|
0 - 1 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
4 - 2 |
ΠΑΧ 2 - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
1 - 3 |
ΠΑΧ 1 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 |
|
|
|
|
1 - 1 |
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
|
|
|
|
2 - 0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 |
|
|
|
|
2 - 0 |
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
5 - 2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ |
|
|
|
|
5 - 1 |
ΠΑΧ 3 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
|
|
|
|
2 - 0 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΑΧ 2 |
|
|
|
|
8 - 0 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΑΧ 1 |
|
|
|
|
0 - 10 |
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ |
|
|
|
|
1 - 0 |
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
|
|
|
|
10 - 1 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
0 - 0 |
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
|
|
|
|
2 - 5 |
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |
|
|
|
|
2 - 5 |
ΠΑΧ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ |
|
|
|
|
1 - 3 |
ΠΑΧ 1 - ΠΑΧ 3 |
|
|
|
|
5 - 0 |
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
|
|
|
|
1 -3 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ |
|
|
|
|
2 - 1 |
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
12 - 0 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 |
|
|
|
|
1 - 1 |
ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
|
|
|
|
2 - 0 |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΧ 2 |
|
|
|
|
5 - 1 |
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΧ 1 |
|
|
|
|
1 - 6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ |
|
|
|
|
3 - 1 |
ΠΑΧ 3 - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
|
|
|
|
2 - 2 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 |
|
|
|
|
1 - 2 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ |
|
|
|
|
|
15η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ |
|
|
|
|
1 - 3 |
ΠΑΧ 2 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ |
|
|
|
|
0 - 7 |
ΠΑΧ 1 - ΟΜΗΡΟΣ/ΚΑΝΑΡΗΣ |
|
|
|
|
9 - 1 |
Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
|
|
|
|
2 - 2 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |
|
|
|
|
2 - 6 |
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ |
|
|
|
|
6 - 0 |
ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ/ΛΕΩΝ - ΠΑΧ 3 |
|
|
|
|
1 - 3 |
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
|
|
|
|
1 - 4 |