1ος Γύρος ΑΝΔΡΩΝ
2ος Γύρος
1η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΛΕΩΝ | ΘΥΕΛΛΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 05/10/2013 | 17:30 | 1 - 2 |
ΔΟΞΑ | ΚΟΦΙΝΑΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 05/10/2013 | 15:30 | 3 - 0 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 06/10/2013 | 11:00 | 3 - 1 |
ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΕΝΩΣΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 06/10/2013 | 13:30 | 2 - 3 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 06/10/2013 | 15:00 | 5 - 0 |
ΚΑΡΥΕΣ | ΑΤΛΑΣ | ΚΑΡΥΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 06/10/2013 | 17:00 | 1 - 0 |
ΡΕΠΟ: ΑΕ.ΧΙΟΥ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
2η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΚΑΡΥΕΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 09/10/2013 | 16:30 | 1 - 9 |
ΑΕ.ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 13/10/2013 | 12:00 | 0 - 3 |
ΑΤΛΑΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 12/10/2013 | 16:30 | 3 - 1 |
ΕΝΩΣΗ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΣΕΝΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 12/10/2013 | 16:30 | 1 - 1 |
ΘΥΕΛΛΑ | ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 12/10/2013 | 11:00 | 3 - 1 |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΛΕΩΝ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ |
13/10/2013 |
14:00 | 3 - 2 |
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ |
3η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ |
16/10/2013 |
16:00 | 4 - 1 |
ΘΥΕΛΛΑ | ΑΤΛΑΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 19/10/2013 | 16:00 | 0 - 3 |
ΚΑΡΥΕΣ | ΕΝΩΣΗ | ΚΑΡΥΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ |
19/10/2013 |
16:00 | 2 - 4 |
ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΚΟΦΙΝΑΣ | ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/10/2013 | 12:00 | 0 - 3 |
ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/10/2013 | 11:00 | 0 - 1 |
ΔΟΞΑ | ΑΕ.ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/10/2013 | 13:30 | 4 - 2 |
ΡΕΠΟ: ΛΕΩΝ |
4η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΑΕ ΧΙΟΥ / ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | ΛΕΩΝ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 23/10/2013 | 15:30 | 1 - 6 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΚΑΡΥΕΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26/10/2013 | 15:30 | 2 - 2 |
ΕΝΩΣΗ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΣΕΝΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ |
26/10/2013 |
15:30 | 1 - 1 |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΑΤΛΑΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/10/2013 | 12:30 | 2 - 3 |
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΘΥΕΛΛΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/10/2013 | 12:00 | 0 - 6 |
ΔΟΞΑ | ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 27/10/2013 | 15:00 | 1 - 1 |
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ |
5η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 30/10/2013 | 15:00 | 6 - 1 |
ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΚΑΡΥΕΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 02/11/2013 | 15:00 | 2 - 1 |
ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΑΕ ΧΙΟΥ / ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 03/11/2013 | 12:00 | 3 - 0 α.α |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 03/11/2013 | 12:00 | 1 - 3 |
ΘΥΕΛΛΑ | ΕΝΩΣΗ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 03/11/2013 | 15:00 | 3 - 0 |
ΛΕΩΝ | ΔΟΞΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 03/11/2013 | 15:00 | 1 - 1 |
ΡΕΠΟ: ΑΤΛΑΣ |
6η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΛΕΩΝ | ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 06/11/2013 |
15:30 |
2 - 3 |
ΔΟΞΑ | ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09/11/2013 | 11:00 | 2 - 1 |
ΚΑΡΥΕΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΚΑΡΥΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09/11/2013 | 15:00 | 1 - 0 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΘΥΕΛΛΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/11/2013 | 12:00 | 1 - 1 |
ΑΕ ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | ΑΤΛΑΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/11/2013 | 12:00 | 1 - 5 |
ΕΝΩΣΗ | ΚΟΦΙΝΑΣ | ΣΕΝΤΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/11/2013 | 15:00 | 2 - 0 |
ΡΕΠΟ: ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ |
7η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ | ΚΑΡΥΕΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 13/11/2013 | 15:00 | 2 - 2 |
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΑΕ ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/11/2013 | 17:30 | 2 - 2 |
ΑΤΛΑΣ | ΔΟΞΑ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/11/2013 | 15:00 | 2 - 2 |
ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΛΕΩΝ | ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/11/2013 | 12:00 | 0 - 7 |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/11/2013 | 15:00 | 1 - 2 |
ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/11/2013 | 12:00 | 0 - 1 |
ΡΕΠΟ: ΕΝΩΣΗ |
8η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΔΟΞΑ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 20/11/2013 | 15:00 | 4 - 2 |
ΚΑΡΥΕΣ | ΚΟΦΙΝΑΣ | ΚΑΡΥΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23/11/2013 | 15:00 | 4 - 1 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΘΥΕΛΛΑ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/11/2013 | 10:30 | 0 - 3 |
ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 8/1/2014 | 1 - 1 | |
ΑΕ ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
ΕΝΩΣΗ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/11/2013 | 12:30 | 0 - 3 |
ΛΕΩΝ | ΑΤΛΑΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/11/2013 | 15:00 | 1 -0 |
ΡΕΠΟ: ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
9η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΑΤΛΑΣ | ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30/11/2013 | 11:00 | 3 - 2 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΑΕ ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30/11/2013 | 15:00 | 2 - 1 |
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30/11/2013 | 17:00 | 0 - 1 |
ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΘΥΕΛΛΑ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 01/12/2013 | 12:00 | 0 - 0 |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 01/12/2013 | 12:00 | 2 - 2 |
ΕΝΩΣΗ | ΔΟΞΑ | ΣΕΝΤΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 01/12/2013 | 15:00 | 0 - 2 |
ΡΕΠΟ: ΚΑΡΥΕΣ |
10η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΛΕΩΝ | ΕΝΩΣΗ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 04/12/2013 | 16:00 | 0 - 3 |
ΘΥΕΛΛΑ | ΚΟΦΙΝΑΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07/12/2013 | 15:00 | 0 - 1 |
ΚΑΡΥΕΣ | ΑΕ ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | ΚΑΡΥΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07/12/2013 | 15:00 | 5 - 1 |
ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08/12/2013 | 12:00 | 4 - 0 |
ΔΟΞΑ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08/12/2013 | 12:00 | 2 - 0 |
ΑΤΛΑΣ | ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08/12/2013 | 15:00 | 3 - 0 |
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ |
11η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΕΝΩΣΗ | ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΣΕΝΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14/12/2013 | 11:00 | 6 - 1 |
ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΚΟΦΙΝΑΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/12/2013 | 10:30 | 2 - 5 |
ΑΕ ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/12/2013 | 12:30 | 0 - 2 |
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΑΤΛΑΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/12/2013 | 15:00 | 1 - 5 |
ΚΑΡΥΕΣ | ΔΟΞΑ | ΚΑΡΥΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/12/2013 | 15:00 | 2 - 0 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15/12/2013 | 12:00 | 1 - 1 |
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ |
12η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΔΟΞΑ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 18/12/2013 | 15:00 | 1 - 3 |
ΘΥΕΛΛΑ | ΑΕ ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 18/12/2013 | 15:00 | 3 - 0 |
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΦΑΡΚΑΙΝΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 18/12/2013 | 16:00 | 0 - 5 |
ΑΤΛΑΣ | ΕΝΩΣΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 18/12/2013 | 16:00 | 1 - 1 |
ΛΕΩΝ | ΚΑΡΥΕΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21/12/2013 | 16:00 | 1 - 2 |
ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21/12/2013 | 11:00 | 0 - 4 |
ΡΕΠΟ: ΚΟΦΙΝΑΣ |
13η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενη | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΔΟΞΑ | ΘΥΕΛΛΑ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 08/01/2014 | 15:00 | 2 - 4 |
ΕΝΩΣΗ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ | ΣΕΝΤΑ | ΤΕΤΑΡΤΗ | 08/01/2014 | 15:00 | 6 - 1 |
ΚΑΡΥΕΣ | ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ | ΚΑΡΥΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11/01/2014 | 11:00 | 4 -1 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | ΛΕΩΝ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11/01/2014 | 15:00 | 1-3 |
ΑΕ ΧΙΟΥ/ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/01/2014 | 10:30 | 0 - 4 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΑΤΛΑΣ |
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/01/2014 | 12;30 | 1 - 1 |
ΡΕΠΟ: ΦΑΡΚΑΙΝΑ |