ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
1η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΗΡΑΚΛΗΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 12/10/2013 | 10:30 | 5 - 0 |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΛΑΙΛΑΠΑΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 12/10/2013 | 12:15 | 11 - 0 |
ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | ΔΑΦΝΗ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 13/10/2013 | 09:30 | 14 -1 |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 13/10/2013 | 11:15 | 1 - 4 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 13/10/2013 | 13:00 | 3 - 1 |
ΡΕΠΟ: ΈΝΩΣΗ |
2η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΛΑΙΛΑΠΑΣ | ΚΟΦΙΝΑΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 19/10/2013 |
09:30 |
1 - 13 |
ΈΝΩΣΗ | ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 19/10/2013 | 11:30 | 3 - 4 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 19/10/2013 | 13:30 | 5 - 1 |
ΚΑΝΑΡΗΣ | ΔΑΦΝΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/10/2013 | 10:15 | 10 -0 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΗΡΑΚΛΗΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 20/10/2013 | 12:15 | 3 - 0 |
ΡΕΠΟ: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ |
3η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | ΛΑΙΛΑΠΑΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09/11/2013 |
09:30 |
10 -0 |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΚΟΦΙΝΑΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09/11/2013 | 11:30 | 2 - 1 |
ΚΑΝΑΡΗΣ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09/11/2013 | 11:30 | 0 - 7 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ | ΕΝΩΣΗ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/11/2013 | 10:00 | 7 - 0 |
ΔΑΦΝΗ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/11/2013 | 11:30 | 0 - 14 |
ΡΕΠΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ |
4η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23/11/2013 |
09:30 |
4 - 1 |
ΛΑΙΛΑΠΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23/11/2013 | 11:30 | 1 - 12 |
ΕΝΩΣΗ | ΗΡΑΚΛΗΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23/11/2013 | 13:30 | 8 - 1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/11/2013 | 10:15 | 1 - 1 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ | ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/11/2013 | 12:15 | 1 - 1 |
ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΗ |
5η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07/12/2013 |
09:30 |
2 - 1 |
ΔΑΦΝΗ | ΕΝΩΣΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07/12/2013 | 11:30 | 0 - 7 |
ΚΑΝΑΡΗΣ | ΚΟΦΙΝΑΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07/12/2013 | 13:30 | 0 - 2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08/12/2013 | 10:15 | 0 - 4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΛΑΙΛΑΠΑΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08/12/2013 | 12:15 | 10 - 1 |
ΡΕΠΟ: ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
6 η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18/01/2014 | 10:00 | 0 - 0 |
ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | ΚΑΝΑΡΗΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18/01/2014 | 12:00 | 8 -1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ | ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18/01/2014 | 10:00 | 0 -2 |
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ | ΔΑΦΝΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18/01/2014 | 12:00 | 11-0 |
ΕΝΩΣΗ | ΚΛΑΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ |
ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 19/01/2014 | 10:00 | 2 - 5 |
ΡΕΠΟ: ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
7η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΔΑΦΝΗ | ΗΡΑΚΛΗΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 01/02/2014 |
09:30 |
11 -1 |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 01/02/2014 | 11:30 | 4 -2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 01/02/2014 | 13:30 | 3 - 0 |
ΛΑΙΛΑΠΑΣ | ΕΝΩΣΗ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 02/02/2014 | 09:00 | 1 - 15 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 02/02/2014 | 11:00 | 0 - 0 |
ΡΕΠΟ: ΚΟΦΙΝΑΣ |
8η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΗΡΑΚΛΗΣ | ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15/02/2014 |
11:30 |
1 - 1 |
ΚΑΝΑΡΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16/02/2014 | 09:00 | 0 - 4 |
ΔΑΦΝΗ | ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16/02/2014 | 11:00 | 0 - 11 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ | ΛΑΙΛΑΠΑΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16/02/2014 | 09:00 | 3 - 0 |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΕΝΩΣΗ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 06/02/2014 | 11:00 | 3 - 2 |
ΡΕΠΟ: ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ |
9η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΕΝΩΣΗ | ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15/03/2014 |
11:00 |
7 - 0 |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΔΑΦΝΗ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15/03/2014 | 09:00 | 11 - 0 |
ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16/03/2014 | 11:30 | 2 - 4 |
ΚΟΦΙΝΑΣ | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16/03/2014 | 10:00 | 2 - 3 |
ΛΑΙΛΑΠΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15/03/2014 | 1 - 11 | ||
ΡΕΠΟ: ΚΑΝΑΡΗΣ |
10η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΔΑΦΝΗ | ΛΑΙΛΑΠΑΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ |
|
3 - 0 α.α | |
ΚΑΝΑΡΗΣ | ΕΝΩΣΗ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 29/3/14 | 0 -7 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ | ΚΟΦΙΝΑΣ | Ε.Π.Σ ΧΙΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 29/3/14 | 1- 5 | |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 29/3/14 | 11:00 | 3 - 1 |
ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ | ΦΑΦΑΛΕΙΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 1 - 6 | ||
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
11η αγωνιστική | ||||||
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Γήπεδο | Ημέρα | Ημερομηνία | Ώρα | Αποτέ- λεσμα |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΛΑΙΛΑΠΑΣ |
|
14 - 1 | |||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΕΝΩΣΗ | 1-2 | ||||
ΚΑΝΑΡΗΣ | ΠΟΔ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 0-3 α,α | ||||
ΚΥΒΕΛΗ / ΛΕΩΝ | ΗΡΑΚΛΗΣ | 1- 4 | ||||
ΔΑΦΝΗ | ΚΟΦΙΝΑΣ | 0 -3 αα | ||||
ΡΕΠΟ: ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ |